separator logo

 

6. Longboard salon

 

6. ročník Longboard Salonu je za námi a my s potěšením můžeme říct, že to byla opravdu podařená akce. Skvělí lidé, skvělá atmosféra, skvělí pořadatelé a hlavně skvělí rideři. Řekněme si narovinu prostě skvělá akce. Uvnitř Meet factory probíhala nejen soutěž v hippi jumpu, ale bylo zde k vidění i plno stánků s nejnovějšími a nejlepšími produkty od předních prodejců a výrobců. Například Snowboard Zezula, Snowpanic, Bonesharek, Mayhem, Zap board a další. Jedním z hlavních bodů programu byl již zmiňovaný hippie jump, tombola ze které si několik šťastlivců odneslo skvělé ceny v podobě boardu nebo třeba koleček, longboard hokej a pro nás nejdůležitější dance contest. Dance contest, aneb ukaž co umíš, kterého se zúčastnilii kluci od nás. A musíme podotknout, že výsledky byly zmanenité. Freedom tým válel. Kluci totiž obsadili skvělá místa ♥ (David 3. místo a Pepa 4.).

Za skvělé výsledky jim naše dívčí část týmu ještě jednou gratuluje. Jsme na vás pyšné!

Longboard Salon nebyl o snaze získat první příčky ve všech soutěžích, ale hlavně o tom poznat nové lidi, naučit se něco nového, ukázat co ve vás je a hlavně překonávat a překapovat sami sebe.

Ještě jednou díky všem zúčastněným a hlavně velké díky pořadatelům. A pokud váháš jestli se máš 7. Longboard Salonu zúčastnit, tak neváhej a doraž,
tohle si prostě nesmíš nechat ujít.

 

xoxo Freedom tým

Fotogalerie 6. Longboard salon

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena