separator logo

Ať žijí snílci! :)

 

Mít sny je potřeba!
A protože jsme obří snílci a snů máme fakt hodně tak se s vámi o některé z nich podělíme. :)

Nebudeme to dlouho protahovat a prozradíme vám co je v našem "Snílským pořadníku"
Naším snem je být součástí jedné velké akce a to ...
So ... you can longboard dance?


So you can longboard dance


Říká vám to něco?


Jedná se o největší mezinárodní, každoročně pořadaný longboardový event v nizozemském Eindhovenu. Tato pro každého přístupná akce se zaměřuje na kombinaci soutěží a volného ježdění v longboard dancingu. Soutěžící se v contestech dělí do kategorií a to na sponzorované a nesponzorované jezdce. Dalé je zde typický hippie jump contest a best trik contest. Samozřejmě je zde i kategorie dívky a to zase dělená do kategorií sponzorované a nesponzorované. Najdete tu taky speciálně vyčleněný areál pro ty co rádi jezdí sami. No zkráceně najdete tu snad všechno a zabaví se tu opravdu každý.


so you can longboard dance

 

Událost takových rozměrů si žádá peníze no a peněžní příspěvky, které organizátoří dříve dostávali jsou fuč. Akce se od posledních let rozrostla a peněz je bohužel nedostatek. Jenže organizátoří So you can longboard dance, nechtějí zavádět vstupné a chtějí ponechat ten báječný nádech celé akce, proto všechny žádají o finanční příspěvek nebo alespoň o šíření této prosby o podporu.

Pokud chcete udělat dobrý skutek:

 https://www.indiegogo.com/projects/so-you-can-longboard-dance#/

 

so you can longboard dance

 


Takže my si začínáme rozšiřovat anglickou slovní zásobu z pouhého "Hello, how are you?" :D a začínáme pilovan naše longboardové skills. ♥

  

Kdo pojede s námi? ♥

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena