separator logo

CHICAS CAMP

Kdybychom tak věděli kde začít. Pocity blaženosti stále doznívají a v hlavě se nám honí tolik myšlenek, že je opravdu těžké najít správná slova, která by vše vyjádřila.

V pátek 11. září jsme naskočili do auta a vydali se směr Jedovnice, kde se až do neděle odehrával longboardový kemp. Když jsme dorazili na místo, ubytovali jsme se v chatce a seznámili se s dalšími účastníky. Poté následovala krátká projížďka podél rybníka a večer jsme se všichni sešli u ohně, kde jsme za zvuku kytary nasávali atmosféru.

Sobotní a nedělní program byl dost našlapaný, rozcvičky, paddleboarding, longboarding, yoga, vypouštění lampiónů, přednášky, contesty a večerní pohoda u ohně.

Nebudeme vše vyprávět do detailu, protože tuto báječnou a jedinečnou atmosféru stejně nedokážeme popsat.

Myslím, že za náš celý tým můžu říct, že jsme naprosto nadšení, cítíme spokojenost a máme vzpomínky na celý život. Je nádherné pozorovat kolik lidí se z nejrůžnějších koutů republiky sjede na jedno místo, aby proznali nové přátele, zkusili něco nového a hlavně dělali to co je baví a naplňuje.

A co nás opravdu hřálo u srdce? Vidět kolik lidí jeví zájem o to, co děláme, slyšet jejich chválu, cítit podporu a mít tu možnost s nimi sdílet naše plány. Je to neuvěřitelně krásný a nepopsatelný pocit, najednou cítíte obrovskou sílu a v tu chvíli si uvědomujete, že vše co děláte má smysl. V ten okamžik jsme si vše uvědomili a viděli to tak jasně jako nikdy předtím. Došlo nám, že tohle je život, který chceme žít, že je to naše poslání a to co chceme opravdu dělat.  Celý náš projekt, celý Freedom, longboarding a vy všichni jste náš život, to co nás naplňuje a dělá nás šťastnými, to nejsme jen my a naše práce, ale vy všichni, každý z vás. Freedom a vše co děláme má smysl jen díky vám.

Děkujeme za možnost být součástní něčeho tak krásného a naplňujícího. Děkujeme vám všem za vaši podporu a za to že jste nám ukázali, že vše co děláme má smysl.

DÍKY vám, jsme si uvědomili, pro co chceme žít. DÍKY vám jsme našli cestu, směr našeho života.

A OBROVSKÉ DÍKY patří organizátorce akce Aničce z Chicas longboarding, která pomocí jejího kempu spojila skupinku lidí, skupinku milovníků longboarding. ♥

 

Snad vám atmosféru kempu alespoň trochu přiblíží naše fotografie. :)

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena