separator logo

SPORTLIFE 2015

 

Longboardová sezóna je pomalu u konce, ale naše tempo na otáčkách neubírá.

Minulý víkend jsme ukončili sezónu v Havlovicích, ale to nebyla poslední akce, která byla v pořadí. Tento víkend jsme měli možnost společně s Chicas longboarding být součástí Sportlife veletrhu v Brně. Když nám byla poskytnuta tato možnost ani chvíli jsme neváhali a chceme za tuto možnost poděkovat.

 Na veletrhu jsme prezentovali naše produkty, služby a samozřejmě nemohli chybět naše prkna, návštěvnící si mohli vyzkoušet prototyp prkna od Chicas longboarding a našeho krasavce Beavera dancera.

( A když jsme si chtěli zajezdit? Byl to boj! :D Získat prkna zpět pod naše nohy, bylo někdy dost namáhávé, protože si je všichni zamilovali. ♥ )

Kromě šíření krásy longboard dancingu jsme šířili radost a vykouzlili mnoho úsměvů, radost se nešířila jen mezi dětmi ale i dospělými.

V pavilonu F, ve kterém jsme se nacházeli byla k vidění exibice BMX a MTB na Big Airu a spousta dalších věcí, ze kterých nám padala brada.

 

Byl to sice náročný víkend, při kterém jsme se ani nachvíli nezastavili, ale ono to jinak nešlo, u našeho Freedomku se vystřídalo nespočet lidí a ten úžasný leštěný beton nešel nevyužít. ♥

 

 

 

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena