separator logo

GOODBYE SEASON!

 

Podobně jako minulý rok jsme ukončili sezónu longboardingu a skateboardingu.
Letos jsme tu měli pár změn. Největší změnou bylo místo konání akce. S loňskou sezónou 2015 jsme se rozloučili v Havlovicích ve sportovním areálu, kde místní lidé přišli omrknout náš mladý sport.

Tento rok 2016 jsme se parádně rozloučili v Dobrušce na školním hřišti, školy Fandy Kupky. Opět přišlo pár místních, nových, nadšených lidí co byly rádi, že se něco takového děje u nich doma. Nesmělo chybět naše pevné jádro a také jsme tu měli partu skejtrů z Nového Města nad Metují. Kluci si na vleku dovezli překážky a nehoblili na nich jenom své prkénka, měli jsme bohužel mokrý povrch a tak se i dost padalo a věšelo prádlo :)

Po celý den nás doprovázela hudba, a já s megafónem, událost moderoval. Na place jsme nakonec měli Freedom stánek, topinky, bramboráky, plážo lehátka, finský ohně, slacklinu, dva fajnový odrazový nájezdy, bedýnku a teplou medovinku.

Akci jsme pořádali v Dobrušce hlavně kvůli našemu Freedom baru, který tu máme už šestý měsíc otevřený, bar je umístěn od hřiště cca 60m a tak jsme se tam mohli příjemně ohřát a dát si boardové smoothie, salát, svačinku, či jinou mňaminu a přitom se dívat třeba na náš nový film Environment.

Z těch pozitivních zpráv:
Soutěžilo se, vyhrávalo se, jezdilo se, tančilo se, skákalo se, učilo se, jedlo se, pilo se, smálo se a kecalo se. Zkrátka bylo živo! A to díky vám zůčastněným, kteří tuto akci podpořili třeba jen přítomností!

Ty méně pozitivní zprávy:
Náš spolupořadatel Longboardový svaz České republiky nakonec nedorazil z důvodů poruchy auta. I přes snahu plac vysušit po sobotním dešti nestačilo, povrch asfaltu byl stále vlhký a podmínky tak byly hlavně pro účastníky soutěží stížené.


A tady máme vítěze, ještě jednou gratulujeme!

Hippie jump

1. Kuba Souček

Mini slalom na ruby

1. Veronika Andrlová

Best trick
1. Gabriela Homolová
2. David Urban
3. Jake Daleký


Děkujeme partnerům: Město Dobruška, Spotten, Boneshaker, Snowpanic, Snowbitch


Těšíme se na brzké zahájení sezóny 2017, naviděnou.Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena