separator logo

Jdi za svým snem!

 

Není nic důležitějšího než mít sny a vysněný cíl, za kterým si pevně jdeme, bez toho bysme jen slepě bloudili životem!

Najde se ale i spousta človíčků, kteří mají ve svém životě zmatek, chaos a nevědí co chtějí, jaký je jejich cíl/směr, nebo naopak moc dobře vědí, ale bojí se něco uskutečnit. Jestli se to týká právě někoho z vás, kdo právě čte tenhle článek, tak říkám, nevěš hlavu! :)

Možná ti tyhle rady budou připadat úplně pitomý a budeš si myslet, že jsem někde upadla na hlavu anebo taky ne, tak či tak časem třeba poznáš, že to funguje. :)

 

1. Úplně nejdůležitější je CHTÍT něco dělat, nebo změnit!

"Pokud máte odvahu začít, máte odvahu i uspět." Dr. Wayne W. Dyer

 

2. Najdi dostatek motivace a neboj se!

(Je jedno kam pro svou motivaci půjdeš, nalezneš jí ve videích v knihách, ale hlavně sám v sobě!)

Ať už je tvůj sen/cíl jakkoliv velký, nebo bláznivý neboj se a jdi do toho, protože kdo nic nedělá nic nedokáže. Důležitý je neočekávat podporu od svých nejbližších, protože se najdou i tací, kteří tě budou od tvých plánů odrazovat, tím tak předejdeš zbytečnému zklamání.

"V životě potkáš lidi, kteří ti budou říkat - NE, to nemůžeš. Jediné, co musíš udělat je otočit se a říct - Tak se dívej ....!"

 

3. Na nic nečekej!

"Co můžete odložit jednou, odložíte vždycky." Bill Gates

"Slabí lidé čekají na příznivou příležitost, silní si jí vytváří sami." Orison Swett Marden


4. Neustále na sobě pracuj!

Je úplně jedno co děláš, nikdy na sobě nepřestávej pracovat! Vzdělávej se, rozvíjej se, tvoř, inspiruj se, trénuj!


5. Věr si!

"Všechny naše sny se mohou vyplnit, pokud máme víru a odvahu o ně bojovat." Walt Disney


6. Vytrvej!

Je jedno co si o tobě ostatní myslí, nebo že nemáš žádnou podporu důležité je, že víš co chceš a jdeš si tvrdě zatím. Proto, i když už si myslíš, že nemáš sílů nikdy nepřestávej jít dál, nikdy se nezastavuj, protože tak svých snů nedosáhneš! Je jedno jakou rychlostí jdeš, nebo jak rychle se posouváš důležité je že dál kráčíš a bojuješ! :)

"Pokud nedokážeš létat, utíkej. Pokud nedokážeš běžet, jdi pěšky. Pokud nedokážeš jít pěšky, plaz se, ale ať už děláš cokoli, nezapomeň se posouvat vpřed." Martin Luther King jr.

-----------------

Pokud dál tápeš a nevíš jakým směrem se chceš ubírat, nevadí. Stačí chtít a věřit, že najdeš svou cestu a pracovat na sobě. I když to vypadá moc jednoduše, tak to jednoduché vůbec není, věřit v něco, totiž vyžaduje spoustu úsilí, nejde totiž jen o povrchní víru, musíš věřit celým svým srdcem a to někdy vyžaduje spoustu práce a dostatek motivace. Pokud ale něco opravdu chceš a věříš v to, tak toho vždy dosáhneš.

A jak poznáš, že jsi našel svůj směr? Poznáš, prostě to poznáš, bude to totiž tak zvláštní, matoucí a zároveň krásný pocit, který si nikdy nezažil. Najednou uvidíš všechno jasně jako nikdy předtím a bude záležet už jen na tobě, jestli poslechneš své srdce a intuici a tím směrem se vydáš. ♥

Dreams

 

A co je vlastně naším snem a jaký je náš cíl?

Naším společným snem a cílem je ukázat vám a předvést krásu longboard dancingu. Ukázat vám, že longboarding není jen o jízdě samotné, ale že se za ním skrývá mnohem víc... ♥ Jde totiž o překonávání hranic, o poznání sebe sama, o poznávání nových míst a o poznání nových přátel. Longboarding není nic povrchního, je to zkušenost, životní styl, srdcová záležitost a životní směr. V longboardingu je obrovská síla, protože

LONGBOARDING SPOJUJE A JE TO LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT!! ♥

Díky longboardingu jsme se našli, poznali a rozhodli se tvořit něco velkého ... a to RODINU ♥!! Tvořit něco co vám chceme předat, předat vám náš pohled na longboarding, zkušenosti, radost, lásku a hlavně motivaci při cestě za vašimi sny!

 

Právě proto jsme tu a pro to žijeme!


allVaše E♥

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena