separator logo

MOTIVACE

Každý má svůj sen, který by rád uskutečnil, ale většinou nás odzbrojí pochybnosti (ať už naše nebo někoho jiného) anebo zjistíme, že na jeho uskutečnění musíme vyvinout nějaké úsilí a na to jsme moc pohodlní a pak si neustále říkáme, začnu zítra, dnes je moc pozdě, já na to nemám, tenhle říkal tohle a ten zas tamto, … atd. , jednoduše stále znovu a znovu hledáme výmluvy. Nemám pravdu?

Předpokládám, že většina odpoví, že mám, pokud se ale najde někdo, kdo odpoví ne, buď není dost upřímný sám k sobě anebo byl natolik silný, že překonal sám sebe a veškeré odkládání.

Pokud nás ony zákeřné pochybnosti nebo vlastní pohodlnost přepadnou, je opravdu těžké se pro něco nadchnout anebo jen vstát a vymanit se z komfortní zóny. Je ale úplně jedno, že jsme unaveni z práce, nebo že nás něco bolí, je to jen pohodlnost, která nás brzdí v růstu. Nezáleží na tom, jestli jsme malí, velcí, hubení, silní, slabí, mladí nebo staří, pokud opravdu něco chceme tak to dokážeme. Stačí přestat vše odkládat, přestat hledat výmluvy, poslouchat své srdce a jít za svým snem.  

Někoho stačí jen malinko popostrčit, aby si uvědomil, že tím „nic neděláním“ ztrácí čas, někdy je ale potřeba pořádný kopanec do zadku. 

 

Jsme jedinečné a nenahraditelné osobnosti, nikdo z nás není stejný, proto je důležité, aby si každý našel tu správnou motivaci.

 

Koláž
 

Ani já nejsem výjimka a občas mě přepadnou špatné myšlenky a pochybnosti, ale mám na to svůj lék, o který se s vámi chci podělit.

 

 

 

 

Citáty:

„Nečekejte. Ten pravý okamžik nikdy nepřijde.“ Napoleon Hill

„Čas není něco, co plyne pořád stejným tempem. To tempo určujeme my sami.“

„Pokud máš nějaký sen, jdi za ním. Když neděláš chyby a hledáš jistotu, tak vlastně nežiješ, jen přežíváš. A to je velká chyba! Buď spontánní a přirozený. Méně kalkuluj, protože věčné počítání ničí radost. Riskuj vždy a všude, protože jedině tak má život smysl a štávu. Nehledej k životu nějakou metodu, žádná taková nefunguje. Neměj strach žít, naopak přišlápni pedál rychlosti o trochu víc. Skoč rovnou do proudu, pluj a vychutnávej si chyby, neúspěchy, nepříjemnosti a problémy, které tě potkají. Jsou totiž esencí života a palivem na cestě. Běž svému osudu naproti, roztáhni ruce a řekni: „A co tam máš dál?“ A pak to radostně přivítej a prožij!“             

                                                                                                                            Karel Pilko

„Vítěz není ten, kdo vždy zvítězí, ale ten, kdo vždy vstane.“

                                                                                                                            Karel Pilko

 

                 

 

Důležité je začít dnes! Když nezačneš dnes, tak už nikdy.

A co je nejdůležitější? 

  LOVE WHAT YOU DO, DO WHAT YOU LOVE. 

 

 

Vaše E.

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena