separator logo

Nejlepší z nejlepších!

 

Název článku je naprosto výstižný, protože jak jinak to vystihnout. Pokud nás už delší dobu sledujete určitě budete tušit o co, nebo spíš o koho jde. 

Každý sport má svého krále, nebo člověka, který je na absolutní špicce, prostě největšího borce, kterého když vidíte tak vaše brada padá k zemi. Samozřejmě co člověk, to jiný názor, ale pro nás je tenhle borec .. NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH!

O koho vlastně jde?

Luutse

 

Kdo jiný než Luutse Brouwer!

Neuvěřitelný longboardista, z Holandska, který nás jeho schopnostmi, kreativitou a dokonalým stylem nepřestává udivovat. Každý týden, den co den, stále sledujeme jeho videa a fotky! Je pro nás každodenní inspirací a motivací a věříme, že ne jen pro nás. Z jeho videí srší nadšení a láska k longboardingu.

luutse

 

Kdo by od muže čekal tolik ladnosti a plynulých pohybů. Jeho kreativitu a styl mu může kdejáká longboardistka závidět.

 

luutse

 

Všichni máme nějakou životní cestu a dříve nebo později ji každý objeví. Luutsova životní cesta je jasná! K longboardingu se dostal v 11 letech a nadchl ho na tolik, že už ho nikdy neopustil. Jeho cesta se ale formovala a dostal se až k navrhování a designu prken, no a díky tomu přišla na svět značka Simple longboards a sní dancové prkno s názvem Ptakopysk.

 

Platypus

 

Ptakopysk je vyráběn ve třech variantách (Mini Platypus, Platypus a Platy+). Největší varianta a to Platy+ má úžasných 148cm♥.

 

Luutse

 

Luutse

 

Luutse

 

Tak právě on, Luutse Brouwer je pro nás králem dancingu.

Nechte se inspirovat a unášet jeho uměním! ♥

 

 

 

 

 

 

“It’s a dangerous business going out your door. You step into the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to.”


Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena