separator logo

Nový rok, nový začátek!

Je tu nový rok a s ním milion předsevzetí. Předsevzetí typu: každý den budu chodit běhat, každý den se budu učit, každý den budu cvičit, bla bla bla. Nespočet nesmyslných předsevzetí, která si neustále dáváme už jen z principu, že je to tak každý rok, přitom víme, jak to dopadne.

Píšeme si je a víme, že je nebudeme dodržovat. Už na začátku smýšlíme o pravém opaku. Jak můžeme dokázat něco a přitom v to nevěřit? Tak to opravdu nefunguje.

Důvodem proč většina novoročním přání selhává, je že byla učiněna ze špatných důvodů.

Tak proč to letos neudělat jinak?

K největší změnám vedou maličkosti a každá velká cesta začíná prvním krokem.

Důležitá je dobrá dohoda se sebou samým s upřímnou snahou po změně. Srovnejte si vaše myšlenky. Upřímně se zamyslete nad tím, jaká jsou vaše opravdová přání a sny, jaká je vaše životní cesta. Až na to přijdete, sepište si seznam předsevzetí, která vám pomohou přiblížit se k vašemu vytouženému cíli.

Předsevzetí je potřeba vnímat jako pomocníky na cestě za vašimi sny, ne jako přítěž. Buďte sami sebou a nesnažte se žít život někoho jiného. S nikým se nesrovnávejte. Každý si píše sám svůj příběh a dává do něho vlastní ingredience. Každý příběh je jedinečný, protože je náš a na to nezapomínejte.

Každý den je příležitost k novým začátkům.

newstart

My jsme sepsali vlastní dohody a naplánovali jsme si svůj projekt štěstí na tento rok.

A přesně takhle náš projekt vypadá.

 

Projekt štěstí

 

Zde si ho můžete stáhnout. Vytiskněte si ho a naplánujte si váš projekt štěstí a započněte tak další kapitolu vašeho úžasného příběhu na cestě za vašimi sny.

 

https://drive.google.com/open?id=0B8PS2LDGY4RuNTNrUXB5UW1YNGM

 

 

 

 

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena