separator logo

„Longboarding nás spojuje a o něm také pojednává naše značka Freedom.“

 

Tento projekt vznikl díky lásce k longboardingu, což je, v některých případech extrémní sport a v tom našem případě úžasné odreagování a pocit svobody.

Už je to déle, kdy se dva lidé nadchli pro tento (né)sport, ale životní styl. Úplně propadli longboard dancingu a začali pracovat na projektu. Jejich snem je vybudovat co největší komunitu lidí, která by longboardový dancing v Čechách začala podporovat. Začali hledat nadšence, kteří by jim pomohli tvořit projekt a značku a sdíleli s nimi lásku. Značce dali jednoduchý název Freedom.

Postupem času ta mladá společnost začala kvést. Našlo se pár lidí, kteří byli ochotni se k Freedomu přidat. Odstartovala výroba triček a vytvořil se web, na kterém právě jsi.

Jelikož je tato skupina velice kreativní a nikdy nevíš, co právě vymyslí, můžeš každou chvíli očekávat super novinky. Věř, že toho mají v plánu víc než dost.

 


Jak Freedom vidí celý team:

 

FREEDOM-LONGBOARDING


Je to jednoduché. Vše co potřebujete vědět, slyšíte v názvu, pokud vám angličtina a znalost slova něco málo říká. Freedom-longboarding = svoboda-longboardování. Hlavně ta svoboda. To je něco co cítíme, když se rozjedeme a tančíme na dlouhém prkně. Scházíme se, abychom se společně zasmáli, získali plno nových vzpomínek, sblížili se, něco nového se od sebe naučili a hlavně si užili svobodu života, kterou na tomto dlouhém prkýnku s kolečky prožíváme. A to jsme vlastně my. Skupinka tří lidí (dva kluci, jedna dívka), která miluje život a které nestačí jen sedět na zadku a fňukat. Chceme v tom sakra krátkém období, zvaném život něco dokázat. Chceme žít, jak nejlíp umíme. Nejenže milujeme naše životy, ale milujeme taky to, co děláme. Něco nového, neobyčejného, něco co, tu nikdy nebylo a věřte nám, že každý chce k naší poněkud šílené skupince longboardistů patřit. Založit vlastní značku, dostat na svět nové dřevěné, nevinné (až si na něm někdo seškrábe kůži z těla, už tak nevinné nebude) novorozeně zvané Beaver dancer, nafotit kolekci oblečení, zachytit 36643224 momentů prostřednictvím foťáku. A jak tohle všechno zvládáme? Jednoduše. Děláme to co nás baví. To je recept na skvělý život.

 

Chceme motivovat, chceme žít, chceme si užívat, smát se, nechat se inspirovat a inspirovat hlavně vás. Chceme vám ukázat, to co jste, to co v sobě najdete...sílu, sebevědomí, lásku a samozřejmě pořádného dancera. To je cíl Freedomu. Není čas na odkládání, my jsme začali hned a bylo a je, to, to nejlepší, co jsme v našem životě udělali. A tak jsme se našli.

 Leťs Dance

 ♥


 

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena