separator logo

 

Saturday longboard day

 

Další sraz je úspěšně za námi. I když nejprve vypadalo, že počasí nebude přát, spadlo jen pár kapek, počasí se umoudřilo a opravdu přálo naší longboardové akci. Vše se odehrálo na krásné lesní stezce u altánku a malého grilu v Novém Hradci Králové. Stezka byla celkem frekventovaná a to hlavně cyklisty, upřímně všichni nebyli zrovna nejmilejší a slušně řečeno někteří by zasloužili dostat na tlamičku, my jsme si ale jejich řeči nebrali k srdci a dál jsme si užívali krásného dne v nádherném prostředí.

Harmonogram události nebyl nijak určen, a tak si každý přišel na své, sešli se jak začátečníci, tak milovníci dancingu, freestylu, rychlosti a slidů. Po celou dobu byla také k zapůjčení prkýnka od Madrid longboards a Zap boards a samozřejmě nesměl chybět náš Beaver dancer. Celou akci uzavřela soutěž v Hippie jumpu a contest „Ukaž co umíš“, těm nejlepším se rozdali ceny, následovalo krátké ježdění a poté jsme se všichni rozloučili.

Myslím, že za náš tým můžu říct, že se akce vydařila. Všichni jsme si našli nové přátele. Někdo se naučil něco nového, dopiloval to, co mu dlouho nešlo, a někdo našel inspiraci a chuť jezdit.

 

Ještě jednou děkujeme Madrid longboards a Zap boards za testovací prkýnka a dary do soutěží a samozřejmě všem zúčastněným, protože bez vás by to nebylo ono. ♥

 

 

xoxo

Freedom tým

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena