separator logo

Když sny se stanou skutečností!

 

Všechno začalo pouhou zvědavostí a touhou zkusit něco nového. Nakonec se z toho vyklubala obrovská vášeň a závislost, u které to neskončilo. Z malé obyčejné zvídavosti se stal velký sen, který se musel za každou cenu uskutečnit.

Freedom není jen o longboardingu. Kromě šíření krásy longboard dancingu a motivace na cestě za vašimi sny s vámi chceme sdílet lásku k přírodě a zdravému životnímu stylu. Chceme vám ukázat náš pohled na svět, a jak je důležité být šetrní k přírodě a ke svému tělu. Jak je důležité být sám sebou a jít za svým snem.

Přemýšleli jsme jak skloubit všechny naše vášně a sny v jedno. Jak vytvořit něco výjimečného. Jak z těchto zdánlivě rozdílných věcí utvořit jednotu. A můžeme říct, že sen stal se skutečností.

 

S radostí vám představujeme náš Freedom bar (https://www.facebook.com/frdm.bar/ )

Tak vzniklo spojení lásky k prknům a zdravému životnímu stylu.

 

bar

 

PS: Ovšem má to jeden háček. A ten háček se jmenuje české úřady!

Bar je připravený, my jsme připraveni, ale od zdárného doběhnutí do cílové rovinky oficiálního otevření nás dělí pouhé 2 papíry. Netroufáme si odhadnout, jak dlouho nás ještě zdrží, ale doufáme, že během dvou týdnů už s námi budete moci propadnout nejen lásce k raw stravě.

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena