separator logo

Vyhlášení vítězů

Ve vzduchu je cítit napětí a pořádné horko! Všichni jsme pořádně nedočkaví a plní očekávání.

Řekneme vám, nebylo vůbec jednoduché vybrat výherce, měli jsme samozřejmě své favority, ale pořád jsme přemýšleli, přemýšleli a přemýšleli, diskutovali a prohazovali pořadí, nakonec jsme se však dohodli, a jak to celé dopadlo? To se za chvíli dozvíte.

Jako první, bychom znovu rádi poděkovali všem sponzorům za podporu naší výzvy a za jejich vstřícnost a mnohdy i nadšení pro náš projekt. Moc si vaší podpory vážíme. Děkujeme!

 

Boneshaker: www.boneshaker.cz

Coolsocks: www.coolsocks.cz

Bombus: www.bombusenergy.cz

Semix: www.semix.cz

Ramissio: www.ruzickovi.ramissio.com

Urbanlux: www.urbanlux.cz


Velké DÍKY také patří vám všem zúčastněným.

Vaše příspěvky nás táák moc bavily. Někdy jsme se zasmáli a někdy nás fotky chytly a hřály u srdce. ♥ Spousta z vás do výzvy a jejího plnění dávala opravdu maximum, čehož si moc ceníme.
 

 

 

Nebudeme to ale dál protahovat, protože víme, že vás žádný dlouhý text nebude bavit, protože jediné co vás právě v tuto chvíly zajímá je, kdopak to vlastně vyhrál.

 

Jako první představíme výherce v kategorii YOGA, nejlepší si, ale necháme na konec, a to longboarding.

 

YOGA

Co si budeme povídat?! Kdo z nás by tohle zvládl? Káťa je rodilá yogínka, to se musí nechat, a proto získává první místo za její dechberoucí fotky a pokroky!

 

yoga

 

Druhé místo jsme prostě museli přenechat slečně se psíkem! Protože takového parťáka u cvičení yogy  by měl mít každý.

 

yoga

 

Třetí místo náleží další podložkové fotce. :)

 

yoga


HEALTHY LIFESTYLE

První místo nemohl obsadit nikdo jiný než Vendulka. Je vidět, že zdravý životní styl je její opravdovou vášní, protože jak fotky tak výtvory v jejím podání vypadaly opravdu božsky. Při pohledu na ně se nám vždy sbíhaly sliny.

 

healthylifestyle

 

Druhé místo náleží slečně, která si svojí pozici také právem zasloužila. Její svačinky a snídaně nám byly velkou inspirací. Že slečna obsadí jednu ze tří výherních pozicí, bylo jasné už od začátku.

 

healthylifestyle

 

Ze třetího místa máme ohromnou radost. Tentokrát to není zástupce něžného pohlaví, a právě proto máme tak velkou radost! Tento mladík, nám svou účastí vykouzlil úsměv na tváři, protože zdravé stravování není u mužů moc časté. Takže palec nahoru a držíme pěsti, ať vytrváš!:) 

 

healthylifestyle

 

A konečně přichází na řadu to nejlepší! Vyhlášení vítězů v kategorie LONGBOARINDG, na které jsme se nemohli dočkat, a proč? Protože hlavní cenou je náš milovaný Bobří tanečník. :)

 

Láska na první pohled! Jak jinak to nazvat?! Do jejích fotek a videa jsme se zamilovali! ♥ Tolik radosti, nadšení a lásky k tomuto sportu, které nám Anička skrze její příspěvky ukazovala, se nedalo přehlédnout a natož tomu odolat! Kdo jiný by si zasloužil našeho Bobra? U výběru výherce jsme byli opravdu přísní a víme že u Aničky bude v těch správných rukou. Gratulujeme! ♥

longboarding

 

Málo kdy se stává, že downhillový týpci zkouší i něco jiného, jako například náš milovaný dancing! A proto udělujeme 2. místo! Za týden plný dancingu, který downhiller splnil na jedničku s hvězdičkou!

 

longboarding

 

A poslední, třetí místo připadá slečně, co má stylový fotky! Takže třetí místo za dancing, snahu a krásné fotografie!

longboarding

 

Čekali jsme tolik příspěvků? Ne! Čekali jsme tolik zúčastněných a tolik zábavy?! Ani ne! A čekali jsem, že výzva skončí takhle skvěle?! Ne! A proto si určitě dovedete představit jak velkou radost nám projekt udělal! Děkujeme stomilionkrát za všechnu vaši snahu, podporu a hlavně motivaci! Děkujeme. A vy co jste se neumístili, nezoufejte! Posíláme vám vzdušnou medajli za účast! Těšte se brzy na novou soutěž! ♥


 

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

© 2020, Freedom-longboarding.cz – všechna práva vyhrazena